Poznáte, že máte doma poklad?

Je známým faktem, že žena je spokojená a šťastná neboli úplná, když má po svém boku partnera, který o ni důkladně pečuje a váží si ji. Jak ale poznat, jestli muž, se kterým žijete splňuje vše, co se od vašeho největšího pokladu v životě očekáváte?
znak supermana

..1         UMÍ MANIPULOVAT S PENĚZI

Tím samozřejmě nemáme na mysli to, že je umí rozhazovat pro potřeby a touhy své ženy, ale naopak – hospodařit tak, jak to vaše finanční situace vyžaduje. Jestli máte doma chlapa, kterého prioritou je zabezpečit vás i po finanční stránce, máte to s ním prakticky vyhráno. Postarat se o všechny výdaje, splátky, nezbytné finanční resty, by mělo být vždy na prvním místě. A když vám ve vašem rozpočtu zůstane i nějaká koruna na dopřávání si „luxusu“, co víc si můžete přát.

..2         OCHOTA JAKO JEHO DRUHÉ JMÉNO

Není nad takovou vzácnost, jakou je ochotný přístup vašeho partnera. Když víte, že se nikdy nemusíte doprošovat, nutit ho a naznačovat mu, aby udělal to, co by vám zjednodušilo práci a život. Mít vždy láskyplné rozhodnutí, že to udělá rád a hlavně pro vás, dnes vůbec není typické. Proto si chlapa, který vám splní vše, o co ho poprosíte važte a rozhodně neberte jako samozřejmost!