Zajímavosti o intimním životě, které vás šokují i ​​pobaví

Studené nohy = hůř dosažitelný orgasmus?

Trápí vás studené nohy? Pokud ano, jak jste na tom s orgasmem? Podle vědeckých výzkumů ženy i muži mající studené nohy dosahují orgasmu mnohem hůř než jejich horkokrevní soukmenovci. Teplé ponožky na nohou vyřešilo tento problém u více než 75 % z nich!
čtyři chodidla

Voní vám váš partner? Dobré znamení!

Starou pravdou je, že láska prochází žaludkem. Už méně akceptovaným faktem zůstává, že i vůně partnera či partnerky má ve vztahu důležitou roli. Ne jahody či šampaňské, ale vůně mužského pižma představuje pro ženy opravdové afrodisiakum! Navozuje vzrušení, zlepšuje náladu a pomáhá činnosti metabolismu.
fešák v křesle

Několik číselných faktů o orgasmu

Když už je řeč o orgasmu, víte, že ten mužský trvá 6 sekund? Ženy jsou na tom v tomto směru lépe a orgasmus si mohou vychutnávat téměř 25 sekund! Avšak muži mají při dosahování orgasmu údajně vyšší úspěšnost – pokaždé ho dosáhne až 75 %, zatímco u žen je to necelá třetina. Po každém orgasmu dochází k totálnímu uvolnění těla i mozku.

Sex jako přirozený lék při bolestech a nespavosti

Sex léčí? Podle výzkumů to tak je! Sexem lze údajně bojovat proti nespavosti, má prý lepší účinky než válium. Pravidelný sex 4krát týdně údajně snižuje riziko mrtvice až o 50 %, v průměru si ho takto často ale dopřeje pouze 7 % párů. Vědecky dokázaný je také přínos ženského orgasmu na snížení bolestí. A pokud byste si měli vybrat mezi 30 minutami na stepperu a 30 minutami horkého sexu? Váš úsudek možná ovlivní fakt, že při obou činnostech spálíte stejný počet (asi 200) kalorií za stejný čas.

Orální sex dopřávají více ženy svým partnerům

Kdo svému partnerovi či partnerce poskytuje častěji orální sex – ženy nebo muži? Představte si, že i tato otázka byla předmětem seriózního výzkumu. A výsledek? Ženy jsou údajně vůči svým partnerům v tomto směru mnohem otevřenější a orální sex jim poskytují dvakrát víc. Že by za to mohlo složení ejakulátu? Ten totiž obsahuje množství výživných látek jako bílkovin, vitaminu C, sodíku, vápníku nebo zinku.
 
 

Zajímavosti o intimním životě, které vás šokují i ​​pobaví
5 (100%)2